Безпека дітей, пункти незламності та робота центрів для відновлення військових – головні питання наради у Черкаській РВА

У Черкаській РВА під головуванням начальниці райдержадміністрації Валерії Бандурко відбулася координаційна нарада із заступниками та керівниками структурних підрозділів Черкаської районної військової адміністрації.

У районі працюють «Пукти незламності». Щоб знайти найближчий, треба у «Дії» зайти в розділ «Послуги», обрати «Пункти незламності», вказати свою область і завантажити карту.

Безпека дітей – те, про що дбають у районі в першу чергу. Саме з цією метою в громадах продовжують нарощувати кількість захисних споруд, які відповідають безпековим нормам.

Триває робота і над розвитком реабілітаційних спроможностей у районі та вдосконалення роботи вже наявних відділень та центрів для відновлення військових, а також шукають можливості для створення нових.

Питання мобілізаційного процесу – на особливому контролі. Щоденною темою є обговорення методів та процесу організації та проведення у районі мобілізації людських і технічних ресурсів.

Загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі становить 53 814 осіб, із них: у Черкасах – 25 369, Смілі – 6 600 та Каневі – 3 801 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.