Погодні умови на Смілянщині в другій декаді січня 2019 року і прогноз погоди надалі

погодаДруга декада січня по погодних умовах характеризувалася температурним фоном переважно  вище  кліматичної норми, дефіцитом опадів. Середньодобові температури повітря коливалися в межах від -10° до -1° (кліматична норма -6,1°). Середня  декадна  температура  повітря, у порівнянні з попередньою декадою, майже не змінилася і становила -5,1°, що на 1° вище норми.  У найтепліші дні  максимальна температура повітря підвищувалась до +1°, поверхня снігу прогрівалась до +2°. Мінімальна  температура повітря знижувалась до -17°, поверхня снігу охолоджувалась до -18°. Про це інформує метеостанції Сміла.

Опади невеликі у вигляді снігу спостерігалися 7 днів. Всього за декаду випало  опадів 7 мм – 64% від кліматичної норми. Добовий максимум (19.01) становив 3 мм.

Сніговий покрив залягав впродовж всієї декади. Середня висота снігового покриву на метеомайданчику впродовж декади була в межах 14-17 см.

За консультацією синоптиків, в 3-ї декаді січня переважатиме морозна з періодичними снігопадами погода. Найбільше опадів очікується 23 січня, коли приріст снігового покриву може скласти 10-20 см. Температура повітря  вночі переважно 7-12º морозу (подекуди до 15-17ºморозу), вдень переважно 1-6ºморозу, в окремі дні 5-7ºморозу, наприкінці періоду – близько 0º.

Радіаційний фон у Смілі становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *