Лісівники Черкащини заготовили для посадкової кампанії 85 тон лісового насіння

заготівля_лісДержавні лісові господарства області підготувалися до цьогорічної посадкової кампанії – заготовили необхідну кількість лісового насіння для посіву в лісових розсадниках та створення лісових культур.

Загалом лісівниками Черкащини у 2018 році заготовлено 85,2 тонни лісового насіння (при плані в 46,8 тонни). З них 67,4 тонни – насіння дуба звичайного та дуба червоного, 16,2 тонни насіння горіха чорного та 430 кг насіння сосни звичайної. Про це інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

На об’єктах постійної лісонасіннєвої бази зібрали 11772 кг лісового насіння – 11686 кг жолудів та 86 кг сосни звичайної.

Окрім основних лісоутворюючих порід, заготовили також насіння липи, акації, кленів, шипшини та плодових дерев.

«Наразі проходить зберігання лісового насіння відповідно до інструктивних матеріалів та методичних вказівок. Періодично відбувається контроль за температурою та вологістю насіння дуба, що перебуває в процесі стратифікації, та насіння сосни, яке зберігається в закритих ємностях як на складах, так і в холодильних камерах. Загалом же усі лісогосподарські підприємства заготовили достатню кількість лісового насіння для висівання в лісорозсадниках та на лісових ділянках», – відзначає головний спеціаліст відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарстві Анатолій Левицький.

За його словами, цьогоріч був низький урожай шишки, проте досить гарний врожай жолудя.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *