Поезія і музика літературно-мистецької осені

Щедрим на таланти та нові імена був цьогорічний літературно-мистецький фестиваль «Поетична осінь». Він традиційно зібрав своїх поціновувачів у читальній залі центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої. Колектив книгозбірні створив тут неповторну осінньо-романтичну ауру – композиції з калини та квітів, ікебани та інсталяції. Музичних ноток додали юні музиканти Дитячої школи мистецтв.

Свою поетичну та прозову творчість на фестивалі представили як сміляни, так і гості зі Звенигородки та Черкас – Лілія Блискавиця, Людмила Солончук, Анатолій Горбівненко, Ніна Корсунь, Олексій Безгодов, Володимир Савченко, Оксана Галаєва, ліцеїсти та інші аматори й майстри слова.

Поетичний захід залишив яскраві враження у тих, хто завітав цього дня в бібліотечну залу. Ось як відгукується одна із гостей фестивалю:

«Зразу хочу сказати, що в бібліотеці чудовий колектив! Вони так старанно підготувалися до вечора! На кожному столику, біля яких ми сиділи, лежала свіжа і яскрава гілочка калини. Дуже ефектно розташувався оригінально вирізаний осінній листочок із паперу, на якому були написані уривки з віршів українських поетів.

Вечір вела Олена Миколаївна. Це знавець і фахівець своєї справи! Зі святом осені нас привітала директор міської бібліотеки Ірина Анатоліївна. В осінь нас занурила скрипка і гра на фортепіано в чотири руки учнів школи мистецтв. Потім порадувала нас поезія. Виступала молодь з патріотичними вірша- ми. Все це говорить про те, що наші люди талановиті, здібні! І чудово, що з ними познайомив нас колектив міської бібліотеки. Спасибі вам велике! З повагою до всього колективу бібліотеки Лілія Сіренко»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *