Побачила світ книга з унікальними спогадами про історію Малого Старосілля

ec127990e1113e3e55b52d0d7c07735e_XLДнями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість. Колишній військовий, підполковник у відставці. Займається різними видами мистецтва: художник-аматор, різьбяр по дереву, чеканка, випилювання, випалювання, фото і відео зйомка, пише музику та вірші, вивчає над можливості людини. А ще – написав книгу, яка щойно вийшла з друку та подарував її для відвідувачів Балаклеївської сільської бібліотеки.

Книга отримала назву «Історія села Мале Старосілля». Вона охоплює минуле й сьогодення, від часів створення села і до сучасності. Багаторічна, клопітка праця автора містить багато історичних даних та безліч карт, схем, світлин самих малостаросільців. Автор книги протягом всього життя збирав унікальні спогади, свідчення, стародавні світлини односельців, опрацьовував наукову літературу, документи та матеріали з газетно-журнальних публікацій. Тривала праця вилилася в книгу, яка містить більше п’ятисот сторінок. Тож разом з автором кожен читач зможе відчути героїчне і трагічне минуле нашого народу на прикладі маленького села на карті України.

Щоб книга побачила світ, автору довелося оббити не мало порогів, наполегливо шукати спонсорів. Люди довірились досліднику- краєзнавцю і книга вийшла поки що невеликим накладом – 50 примірників.

«Науково-популярна книга Олександра Михненка заслуговує на те, щоб по ній вивчали історію рідного краю, знали, берегли і примножувати все те, що надбали важкою працею, здобули у нелегкій боротьбі наші пращури», зазначає Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою

Перші відвідувачі бібліотеки вже вивчають  краєзнавчу новинку. Впізнають на стародавніх світлинах своїх дідів, прадідів. Адже долі людей сіл – Балаклеї і Малого Старосілля так тісно переплетені, що кожен знайде для себе щось цікаве, досі незнане, переконують у бібліоетці та запрошують ознайомитися із новинкою.

ec127990e1113e3e55b52d0d7c07735e_XL

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *