«Планета у нас лише одна»

У нашій школі підготовча робота до олімпіад і конкурсів проводиться з учнями не лише під час уроків, а й під час виховних годин, у позакласній роботі. Нещодавно учні 8-В класу разом із класним керівником Белінською І. В. та ветераном педагогічної праці, учителем географії Павлюк Н.Н., провели захід, присвячений довкіллю та екології. Восьмикласники підготували і захищали тематичні плакати «Збережи і врятуй», «Планета у нас лише одна», «Тільки людина врятує світ». Виставку фоторобіт на природничу тематику «Ми любимо Смілу» представили випускниця школи, студентка ЧНУ Коптенко Дар’я та учень 7-В класу Бойко Максим.
Учасники заходу відмітили, що природа такий же унікум, як і картина Рафаеля. Знищити її легко, відновити неможливо. Велике занепокоєння в учнів викликали території зі стихійними сміттєзвалищами.
Захід завершився на ліричній ноті. Півненко Дар’я, Наконечнюк Еріка, Нечипоренко Ярослав, Шевченко Катерина, Захарченко Артем, Руденко Юлія читали авторські вірші ветерана педагогічної праці Павлюк Н.Н.
Наталія Павлюк, Смілянська ЗОШ №11

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *