«Плаче свічка пам’яті…»

DSC07637 19 лютого в бібліотеці ЗОШ №13 зібралися учні 8-9 класів, учителі та гості: письменниці Сміли на зустріч-присвяту «Герої не вмирають, бо в душах зерна мають… У будь-яку хвилину крізь пам’ять проростають». Захід приурочений пам’яті загиблих на майдані героїв.
Митці постійно тримають руку на пульсі всіх подій, що відбуваються в країні. Не оминули вони своєю увагою і трагічні дні лютого 2014 року. Н.Матюшенко-Гребенюк процитувала уривок із рукопису майбутньої книги «Світлиця мого життя», присвячений племіннику, Герою Небесної Сотні, смілянину Юрію Пасхаліну, розповіла учням про родину та дитинство Юрія.
Т.Шугар-Благодарна прочитала присутнім вірш-посвяту Юрію Пасхаліну, поезію пам’яті Михайла Жизневського та інші патріотичні твори про Україну.
Учні 7 класу Зірник Ольга, Перекупець Аліна та Теслін Давид декламували поезії, які відображають страшні і водночас героїчні події лютого 2014 року, зокрема вірш С.Бояркевич, присвячений наймолодшому загиблому герою Назару Войтовичу, прозвучали також вірші С.Пантюка та Т.Грель.
Із цікавістю всі переглянули презентацію дитячих та сімейних фото Юрія Пасхаліна. На заході була представлена виставка збірок присутніх авторів та поетів, вірші яких звучали на зустрічі.
Зворушливо закінчився захід: учителі, учні та гості переглянули кліп та прослухали пісню Юрія Футуйми та Лесі Любарської «Плаче свічка пам’яті Небесної Сотні». Наостанок було зроблене фото напам’ять.

Бібліотекар Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13
Фомічова С.С.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *