Незаконно заволоділи коштами бюджету

Смілянською місцевою прокуратурою встановлено, що в 2015 році, за результатами тендеру між управлянням ЖКГ Черкаської ОДА та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір будівельного підряду, згідно якого товариство повинно виконати роботи на водозабірних свердловинах Смілянського родовища підземних вод в м. Сміла. У подальшому, на рахунок товариства за виконані роботи по вказаному об’єкту перераховано кошти в сумі 1 165 381 грн.
Разом з тим, прокуратурою встановлено, що службові особи вказаного товариства в акти виконаних робіт внесли неправдиві дані, а саме, завищили об’єми та вартість виконаних робіт та отримали бюджетні кошти, чим завдали державі збитків на загальну суму близько 420 000 грн.
За вказаним фактом Смілянською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).
Досудове розслідування триває.

Прокурор
Смілянської місцевої прокуратури І.Бешлега

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *