Пішоходів, які порушують ПДР, зможуть карати суворіше

1614075555-687Верховна Рада України прийняла законопроект №2695, який буде посилювати відповідальність учасників дорожнього руху. Зміни цього разу торкнуться не тільки водіїв, але й пішоходів, велосипедистів та навіть погоничів тварин, інформує Zmi.ck.ua.

У коментарі виданню Zmi.ck.ua т.в.о. інспектора пресслужби патрульної поліції у Черкаській області Олексій Драгун розповів, що цей законопроект ще не набрав чинності, а тому в нього можуть внести певні поправки.

За його словами, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях карається попередженням або штрафом у сумі 51 гривня за ч. 1 ст. 127 КУпАП. За законопроектом №2695 в майбутньому сума штрафу становитиме 255 гривень.

У законопроекті також ідеться про те, що під час здійснення цих же порушень у стані алкогольного сп’яніння Птраф буде більшим: 680 гривень. Якщо ж на додачу була створена аварійна обстановка – покарання зросте до 850 гривень.

“Ст. 124 КУпАП порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів. Пішохід, як учасник дорожнього руху, може бути визнаний винним в ДТП та притягнутий до відповідальності. Тобто, протокол може складатися і на пішохода”, – сказав Олексій Драгун.

Детальніше із положеннями законопроекту можна ознайомитися ТУТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *