На бюджетній комісії розглянули питання оренди майна та приватизації комунальної частки ТОВ «Екран-Плюс»

img_0523Під головуванням Юлії Любченко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

У роботі взяли участь перший заступник міського голови Олександр Лисенко та заступник міського голови Богдан Дубовський.

Депутати розглянули питання про включення до Переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нерухомого майна.

Рекомендовано на затвердження сесії міської ради проєкт рішення щодо внесення змін до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік.

Опрацювали питання про передачу в оренду комунального майна, що перебуває на балансі КНП «Смілянська міська поліклініка імені Тараса Шевченка» та необоротних активів Смілянському комунальному підприємству «Комунальник», розглянули Програму з утримання та ремонту об’єктів благоустрою в місті СКП «Комунальник» на 2021 рік.

Окрім того, депутати вивчили питання щодо приватизації комунальної частки 49% в статутному капіталі ТОВ «Екран-Плюс», передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *