«ПІНОКІО. 10 РОКІВ ПОТОМУ»

1У рамках року англійської мови в Україні в гімназії відбулася прем’єра вистави “Пінокіо. 10 років потому”. Улюблена казка усіх школярів ожила на гімназійній сцені завдяки шкільному дидактичному англомовному театру «Пілігрим».

Герої знову боролися за вічні цінності: добро, гуманізм, любов і дружбу. Режисери, вчителі англійської мови Тетяна Василівна Шибанова та Ірина Трохимівна Музика, разом з акторами-аматорами втілили своє бачення продовження знайомої історії. У їхній уяві персонажі подорослішали на десять років. Пінокіо продовжує здобувати освіту. Мальвіна працює у кафе, а Тортила катається на роликах і продовжує роздавати мудрі поради. Одного разу шляхи усіх персонажів знову перетнулися, тож Базиліо з Алісою знову вдалися до підступних планів…
Усі актори були надзвичайно переконливими, тож створені ними образи вийшли живими та яскравими. Навіть ті, хто недосконало володіли англійською мовою, розуміли сюжет і вболівали за головних героїв. Сучасна музика, реквізит, ефектні мізансцени зробили виставу видовищною та веселою.
Театр “Пілігрим” найближчим часом порадує шанувальників новою постановкою.
Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *