На Смілянщині школярі долучилися до посадки лісу

На Смілянщині тривають заходи в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Традиційно до посадки лісу долучилися вихованці Смілянського шкільного лісництва – учні Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.

На теоретичних заняттях в шкільному лісництві школярі здобувають знання, а от можливість практично їх застосувати отримують безпосередньо в лісі, під час лісокультурної кампанії. Юні лісівники вже не вперше беруть участь в подібних заходах, тож садити ліс для них – справа не нова, а щорічна добра традиція. Діти вміють користуватися мечем Колесова, добре знають про особливості посадки культур та із задоволенням відгукуються на запрошення лісівників..

У Смілянському лісництві, на чолі з лісничим Олександром Островським та вчителем шкільного лісництва Надією Мінченко, юні лісівники заліснили площу в 1,7 гектари. Висадили учасники акції близько 2,3 тис. сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою, що були привезені з Будянського лісового розсадника.

– Бажання школярів долучитися до посадки лісу завжди підтримується лісівниками, тож на таких заходах зазвичай панує дух спільної справи, гарний настрій та задоволення від результатів роботи, – зазначає директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда. – Можливо, хтось із школярів обере професію лісівника в майбутньому і обов’язково буде згадувати, де посадив своє перше дерево.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *