Підсумки проведення ЗНО у Черкаській області

ЗНО З 21 травня до 13 червня в Україні проведено державну підсумкову атестацію (ДПА) та зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Випускники закладів загальної середньої освіти оцінювання з трьох предметів: української мови, математики або історії України, а також з одного навчального предмета за вибором учня. Вперше у 2019 році учні закладів професійно-технічної та вищої освіти складали ЗНО не лише з української мови, а й з математики або історії України за вибором.

Про це інформують у департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

Цьогоріч в Черкаській області для участі у ЗНО було зареєстровано 9000 осіб, з них 98,8% – випускники шкіл.

Окрім обов’язкового тестування з української мови, найбільше учасників зареєструвалось на тестування з історії України – 5448 осіб. Для проходження ЗНО та ДПА в області працював 41 пункт тестування у містах Сміла, Золотоноша, Черкаси, Канів, Умань, Жашків, Корсунь-Шевченківський, Шпола, Тальне, Монастирище, Христинівка.

Упродовж восьми сесій тестування найбільша явка спостерігалася на тестуваннях з української мови та літератури (98%), математики та історії України (97,1%). Найменше учасників ЗНО з’явилося на іспит з фізики – 92,6%.

За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 139 представників громадських організацій.

Не обійшлося без прикрощів: 10 абітурієнтів дочасно припинили виконання сертифікаційної роботи через порушення порядку проведення ЗНО, зокрема під час технологічних перерв виявлено навушники, флешку та мобільні телефони.

 Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, зареєструвалися для участі у додатковій сесії, яка буде проходити з 26 червня по 12 липня 2019 року в м. Києві.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *