Підривника банкомата у Смілі можуть посадити на 9 років за ґрати

bankomat85-300x238Вироком Черкаського районного суду за активної позиції Смілянської місцевої прокуратури жителя Сміли засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Злочинець  обвинувачений у тому, що в липні 2016 року, перебуваючи біля приміщення магазину «РІЧ» ТОВ «Аркадія», що розташований по вул. Юрія Пасхаліна (Рєпіна) підірвав за допомогою тротилу вмонтований в фасадну стіну вказаного магазину, банкомат. Однак, як інформують у Смілянській місцевій прокуратурі, вчинити грабіж та викрасти кошти, 432677 гривень, йому не вдалося – сейф банкомату не відчинився.
Також при собі, а також за місцем проживання обвинуваченого правоохоронці знайшли дві шашки тротилу.
Покарання у вигляді майже 10 років ув’язнення винесено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 185, ч. 1 ст. 263 КК України, а саме як незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена в особливо великих розмірах та незаконне поводження з вибуховими речовинами, тобто придбання, зберігання та носіння вибухових речовин, без передбаченого законом дозволу та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
На даний час вирок суду не набрав законної сили та вивчається прокуратурою з метою перевірки законності його ухвалення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *