Названо імена кращих спортсменів та тренерів Сміли

200_200_620_7015bЗа рішенням спортивного активу міста та підсумками досягнень за минулий рік «Кращою спортсменкою року» (з олімпійських видів спорту) стала Маргарита Бабіцька, вихованка ДЮСШ “Олімп” за досягнення у легкій атлетиці (тренер Катерина Чернявська).
Друге місце у номінації посіла Каріна Жаркова, вихованка БДЮТ за здобутки у змаганнях з настільного тенісу (тренер Світлана Цьома).

НОМІНАЦІЯ «Краща спортсменка року» (з неолімпійських виді спорту).

Переможцем визнано Юлію Білякову, вихованку ДЮСШ “Олімп” за добутки у карате (тренер Сергій Пітенко).

Призери: Валерія Кравчук та Євгенія Яременко, вихованки СК “Прайд” (тренер Анатолій Левченко)

НОМІНАЦІЯ «Краща команда року»

Переможець – команда з футболу ДЮСШ “Олімп”, вихованці 2007 року народження (тренер Віталій Прудніков).

Призові місця – команда із спортивного туризму БДЮТ (тренер  Вікторія Молчан), команда з баскетболу БДЮТ (тренер Іван Петренко) та команда дівчат з волейболу Смілянського коледжу харчових технологій (тренер Микола Могилевський).

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з олімпійських видів спорту)

ПереможецьВіталій Прудніков, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, футбол.

ПризериІван Петренко, керівник гуртка «Баскетбол» БДЮТ та Дмитро Гусєв, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, веслування.

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з не олімпійських видів спорту)

ПереможецьАнатолій Левченко, голова та тренер спортивного клубу “Прайд”, єдиноборства.

ПризериСергій Пітенко, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Монарх” та Станіслав Ковбаса, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Спарта”, Вікторія Молчан, керівник гуртка “Спортивний туризм” БДЮТ.

НОМІНАЦІЯ «Сильні духом» (паралімпійські види спорту)

ПереможецьІрина Яринка, у складі збірної України з паарканое виборола 4-те місце на Паралімпійських іграх.

ПризериАнна Коротич, легка атлетика та Дмитро Комиз, шашки (тренер Ніна Дем’яненко).

НОМІНАЦІЯ «Сенсація року»

ПереможецьМихайло Якушин, вихованець СК “Восток”, карате (тренер Сергій Цаподой).

ПризериДар’я Сидоренко, вихованка СК “Прайд”, хортинг, Іван Рибкін, вихованець регбійно-футбольного клубу “Сміла” (тренер Вадим Студанс), Поліна Безсонна, вихованка БДЮТ, шахи (тренер Анатолій Карчевський) та Юлія Білякова, вихованка ДЮСШ “Олімп”, карате (тренер Сергій Пітенко)

Переможці та призери отримали Кубки, грамоти виконавчого комітету та пам’ятні подарунки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *