Перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів нараду із структурними підрозділами

159275544_1324750301225427_7265286485712377474_nПерший заступник міського голови Олександр Лисенко провів щотижневу робочу нараду з структурними підрозділами, діяльність яких координує.

Олександр Лисенко ознайомився з проблематикою кожного відділу та управління, обговорив шляхи вирішення нагальних питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

З начальником центру надання адміністративних послуг Людмилою Проненко обговорили створення віддаленого робочого місця для Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області на базі міського ЦНАП для проведення особистого прийому, раз на місяць.

Марина Коваленко, начальник відділу державної реєстрації, повідомила, що з 1 квітня реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, у територіальних громадах проводитиметься виключно в електронній формі.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інга Гончаренка розповіла про підготовку до курсу роботи з родинами, в яких були випадки домашнього насильства. Для постраждалих – це відновлюючи зустрічі, а для тих, хто вчинив насилля – можливість навчитися управляти гнівом. Загалом заплановано провести 6 заходів до кінця березня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *