Морози, сніг і вітер: до п’ятниці погода на Черкащині відчутно ускладниться

погода прогнозВесна спробувала свої сили ще наприкінці лютого, проте у природи свої плани. У найближчі дні північні повітряні течії продовжать транспортувати на Черкащину арктичне повітря, повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Тепло у першій половині березня ще не може бути надійним, оскільки воно приходить з теплими повітряними масами та йде разом з ними. Сонце починає добре прогрівати землю лише з Дня весняного рівнодення 20 березня.

До четверга у нашому регіоні пануватиме європейський антициклон «LUITGARD», який посилить морози вночі до 7-12º, вдень близько 0º. Бонусом в цей період буде відсутність опадів, вітру та багато сонця.

У п’ятницю, 12 березня, завдяки активним атмосферним фронтам північноатлантичного циклону – погода ускладниться. Очікується сніг, мокрий сніг, дощ, посилення вітру до небезпечних 15-20 м/с та значне коливання атмосферного тиску.

У вихідні до нашого регіону надійде тепле повітря, температура підвищиться: вночі +2..-3º, вдень +2..+7º. Тобто, весна знову повернеться.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *