Перемоги та успіхи – нагорода за наполегливу працю

VE-KVFEyiXEЗакінчився 2016 рік, який у школі №3-колегіумі був насиченим та яскравим. Адже протягом року педагогічний колектив закладу спрямовував свої зусилля на максимальне розкриття здібностей наших учнів, які стали не тільки дорослішими, а і здобули нові знання, вміння, отримали багато нових вражень.
У році, що минув, 21 учень школи №3-колегіуму став переможцем міських олімпіад, 20 учнів стали переможцями міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інших конкурсів: учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, імені Петра Яцика, «Історія і уроки Голокосту», «Intel-Техно», «Мирний космос», спортивних змагань з волейболу, футболу, баскетболу.

Протягом року в школі №3-колегіумі велика увага приділялись виховній роботі: проводились вечори, ярмарки, вечорниці, виставки, предметні та тематичні тижні. Найбільше учням запам’ятався День усмішки, Олімпійський день, а найменшим школярам – «Посвята в барвінчата», свято «Всі ми, друзі, школярі!». А заходи, проведені у рамках Всеукраїнського Року англійської мови, показали глибину знань наших учнів та їх бажання досягати нових вершин.
Продовжилась участь у Міжнародних проектах. Протягом року вчителі та батьки школи №3-колегіуму мали можливість відвідати країни Європи: Польщу, Німеччину, Італію, Чехію, Австрію, Францію – з культурно-освітнім візитом, в рамках якого знайомилися з європейською системою освіти та культурою, відвідували навчальні заклади, спілкувалися з молоддю.
Ми пишаємось випускниками 2016 року, 92 % з яких стали студентами вищих навчальних закладів України та інших країн.
Вчителі школи №3-колегіуму творчі та завжди знаходяться в творчому пошуку. Саме тому мають перемоги у різноманітних конкурсах і проектах. Так, в 2016 році наказом Міністерства освіти і науки заклад включений до Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Школа майбутнього» та за результатами конкурсного відбору зарахований до обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини».
Протягом 2016 року поповнено матеріальну базу закладу: почав функціонувати кабінет інформатики для початкової школи, переобладнано шкільний музей, зроблено капітальний ремонт шкільної їдальні, здійснено капітальний ремонт покриття шкільного подвір’я.
Багато перемог приніс нам 2016 рік. Нам іще є над чим працювати. Та головне, до чого ми прагнемо – це те, щоб усі наші досягнення та перемоги допомагали формувати молоде покоління, яке матиме міцні знання, широкий світогляд, бажання та вміння творити, розвиватися самим та розвивати квітучу, мирну, єдину Україну!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *