Ніч в музеї по-уманськи

IMG_5229Нещодавно в Умані на базі Уманського краєзнавчого музею відбулася всесвітньо відома акція “Ніч у музеї”. До такого дійства вирішила долучилася велика кількість уманчан. Були і студенти, і школярі і відомі історики, краєзнавці, державні службовці, журналісти, працівники культури тощо. Попри різноманітну публіку організатором заходу вдалося створити хвилюючу й захоплюючу атмосферу справжнього свята. Насамперед, це пов’язано з тим, що деякі предмети експозиції можна було пощупати, приміряти або ж скуштувати.

Так, в одному з залів, діти з захопленням розглядали через лупу великого павука й гігантського метелика. Розказавши про природу Уманського краю, екскурсовод в іншому залі, представила глядачам гніздо-рукавичку пташки ремез, яке можна було помацати, або ж розглянути велетенське яйце страуса.
До дійства приєдналися також творчі колективи Умані, які представили святкові театралізовані виступи, після завершення яких усі охочі фотографувалися в різних історичних костюмах.
Завершився захід майстер-класом з плетіння різдвяного павука та частуванням куті, медяних пряників та інших різдвяних смаколиків.
04744.info

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *