Педагоги колегіуму розвивають професійну компетентність

DSCN6123Методична робота вчителя — невід’ємна складова його професійного зростання, а від ефективності науково-методичної роботи в навчальному закладі залежить якість надання освітніх послуг, тому це питання — одне із найважливіших в організації роботи школи №3-колегіуму. Організацію методичної роботи з педагогами школи №3-колегіуму забезпечують шкільні методичні об’єднання; творча група вчителів; проблемний семінар. Активно працює методична рада, в яку входять керівники методичних об’єднань та досвідчені вчителі. Вчителями школи-колегіуму вивчається кращий педагогічний досвід колег. Активно працює створений відповідно до вимог сучасний методичний кабінет, наповнений науково-методичною літературою, оснащений мультимедійною технікою, підключений до мережі ІНТЕРНЕТ.

Активізації творчого потенціалу педагогів, набуття досвіду, підвищення їх професійної компетентності та майстерності, розвитку ініціативи та самостійності сприяє участь вчителів у конкурсах, виставках, конгресах, науково-практичних конференціях, проектах, які проходять в різних містах України та за її межами. Щорічно результативною є участь вчителів школи у міській виставці «Сплітаємо вінок ідей». 28 березня ця виставка традиційно гостинно відкрила свою експозицію. Цього року педагоги школи-колегіуму представили на виставці свої творчі надбання: методичні посібники з різних предметів, хрестоматії, дидактичні матеріали, колекцію цифрових ресурсів, колективні творчі роботи, в яких висвітлено досвід роботи закладу з різноманітних питань модернізації навчально-виховного процесу. Оглядачі виставки мали змогу переглянути відеоматеріали, ознайомитись із електронною презентацією, в якій представлено систему роботи школи №3-колегіуму. На спеціальному виставковому стенді було представлено досвід та результативність участі закладу в освітянських виставках всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Компетентне журі, яке працювало під час виставки, високо оцінило представлені матеріали, 9 робіт наших педагогів пройшли конкурсний відбір та будуть представляти нашу школу і місто на обласній виставці “Освіта Черкащини-2017”, яка пройде у квітні у Комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».
А методична робота педагогів школи №3-колегіуму продовжилась на весняних канікулах. Цікаво, змістовно, високо ефективно попрацювали вчителі на засіданні педагогічної ради, обговорили питання про формування в учнів мотивації щодо дбайливого ставлення до життя і здоров’я за схемою «знання»-«уміння»-«ставлення»-«життєві навички», про охорону життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

Олена Золотоверха,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *