Облаштують майданчики для проведення габаритно-вагового контролю на автодорозі Золотоноша – Сміла – Умань

20170404_150334В обласній адміністрації під час наради обговорили облаштування пунктів габаритно-вагового контролю на дорогах Черкащини. Засідання відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва.

– Дороги під час будівництва десятки років тому звичайно не розраховувались на сучасну інтенсивність руху транспорту, зокрема великовагових автомобілів. Нині ж функціонування габаритно-вагових комплексів є необхідністю, – зазначив Костянтин Сапартаєвич. – Важливо, що це дозволить зберегти покриття вже відремонтованих автошляхів та запобігти його руйнуванню по області в цілому. Водночас відсутність належного контролю призводить до руйнування не тільки автомобільних доріг, а й таких стратегічних штучних споруд, як міст та дамба через річку Дніпро і комплексу захисних споруд річки Тясмин на Чигиринщині.

Зауважимо, вартість одного комплексу сягає близько 1,5 млн грн, майданчика – майже 1 млн. грн. Утім, керівники декількох районів, зокрема Кам’янщини, Смілянщини, Чигиринщини, висловлюють свою готовність долучитися фінансово до придбання габаритних комплексів.

Натомість Костянтин Омаргалієв дав завдання Службі автомобільних доріг в області спільно з Черкаським облавтодором якнайшвидше опрацювати питання щодо облаштування майданчиків для проведення габаритно-вагового контролю на ділянці км 0+000 автодороги Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань та регіональної автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук поряд із комплексом захисних споруд річки Тясмин.

Також під час засідання в. о. начальника управління Укртрансбезпеки у Черкаській області Володимир Завгородський детально повідомив про організацію роботи габаритно-вагового контролю та систему штрафування недобросовісних ваговиків.
Прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *