Патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв, які порушують комендантську годину

Уночі, патрулюючи Черкаси, патрульні зупинили автомобіль Alfa Romeo за порушення ПДР, до того ж водій порушував комендантську годину.

Спілкуючись із водієм автомобіля Alfa Romeo, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився.

На 26-річного водія, патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (порушення водіями правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) КУпАП.

Інший випадок стався на вулиці Хрещатик. Водій автомобіля Hyundai не впорався з керуванням та здійснив наїзд на перешкоду, а саме дерево. Також громадянин порушив комендантську годину.
Спілкуючись із керманичем автівки Hyundai, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, на що керманич відмовився.

На 21-річного водіяi, патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння), протокол за ст. 124 (Порушення ПДР що призвело до ДТП), та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування особою, яка не має з собою свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та обов’язкового поліса страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.