Паролі на блокпостах Черкащини цивільним людям не потрібні, – Олександр Скічко

скічкоПро ситуацію в області розповів радник голови обласної військової адміністрації Олександр Скічко. По-перше, в області аналізують проблеми, які надсилають до центру жителі Черкащини і швидко знаходять рішення.

– Зараз багато розмов про те, що немає готівки в банкоматах. Ми вже працюємо з банками, щоб проводилися розвезення, але є певні затримки з цим, – зазначив Олександр Скічко. – Тому ми вирішили більше уваги приділити безготівковому розрахунку. На сьогодні банківська система працює стабільно. Платежі безготівкові проходять також стабільно. І немає жодних підстав у підприємств відмовляти Вам у розрахунку карткою. Тому звертаюся до усіх підприємців – будь ласка, зверніть на це увагу. Давайте довіряти нашій банківській системі. Що стосується економіки і банківської системи, то ще раз запевню – вона на сьогодні стабільна. Тому, якщо вам раптом відмовляють у безготівковому розрахунку – звертайтесь до податкової служби. Звертайтесь – будемо розбиратись – хто і чому .

Друге, зараз дуже багато міфів про паролі на блокпостах і кажуть, що всім потрібні якісь паролі. Нікому із цивільного населення, які пересуваються із умовного пункту А в пункт Б по Черкаській області без зброї, паролі не потрібні. Це виключно внутрішня інформація для територіальної оборони, людей, які їдуть зі зброєю.

І третє. Із приємного. Ми продовжуємо укріплювати свою область, свої блокпости. Не лише укріплюємо Черкащину, а й допомагаємо сусідам. За останні дні ми передали більше 60 бетонних блоків на Київщину, дві фури гуманітарної допомоги з продуктами і більше 250 металевих протитанкових “їжаків”. Сподіваємося, що це допоможе, адже Київ треба тримати.

Тримаймося. Віримо в краще, віримо в спільну перемогу! Слава Україні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.