Черкащина максимально підвищує обороноздатність

Без-імені-4Система територіальної оборони області зорганізована та ешелована, проходить повноцінну бойову підготовку. Про це сказав керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець під час ефіру на телеканалі “UA: Черкаси”.

– Порівняно з іншими регіонами, ми маємо більше часу на підготовку, який не витрачаємо даремно, – зазначив він. – Доформовуємо підрозділи територіальної оборони, працюємо з добровольчими формуваннями. Система, що передбачає захист об’єктів критичної інфраструктури, злагоджено працює та дозволяє нам оперативно реагувати на виклики. Наразі ракетні удари, про які ми попереджаємо громаду Черкащини, відбиваються ЗСУ.

Керівник військової адміністрації закликав черкащан належно реагувати на попередження про повітряну небезпеку та бути в укриттях до відбою. Адже йдеться про безпеку. Там, де сирен нині не чути, працюють над налагодженням системи оповіщення. Допоки ж жителів області просять слідкувати за офіційними повідомленнями.

Зробити це можете на

Фейсбук-сторінці Ігоря Табурця: https://www.facebook.com/IhorTaburets 

Телеграм-каналі Ігоря Табурця: https://t.me/cherkaskaODA 

Фейсбук-сторінці Черкаської обласної державної адміністрації: https://www.facebook.com/CherkasyCHODA 

Фейсбук-сторінці Олександра Скічка: https://www.facebook.com/AleksandrSkichko 

Телеграм-каналі Олександра Скічка: https://t.me/AleksandrSkichko 

Медична галузь Черкащини теж у стані готовності. В області є запас медикаментозних ресурсів. 

– Згуртованість українців показує потужність нашого народу, – додав Ігор Табурець. – У перші ж дні наші співвітчизники закумулювали значні кошти для підтримки ЗСУ, В усіх областях працюють волонтерські рухи. Наразі бізнес Черкащини надає значну підтримку з формування харчових резервів, які ми направляємо і на передову. Адже наше завдання – підтримати тих, хто зараз у найгарячіших точках.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.