Оздоровлення дітей буде у відносно безпечних регіонах

діти літо одоровленняОздоровлення та відпочинок дітей цього року в Україні відбуватиметься з урахуванням підвищених вимог щодо безпеки дітей. Про забезпечення таких вимог йшлося на засіданні Штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, передає osvita.ua.

«У поточних умовах оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми внаслідок воєнних дій тощо. Українські родини активно повертаються в регіони, де знижується активність бойових дій та починають працювати підприємства. Батьки повертаються до роботи, а діти залишаються вдома самі», – підкреслили присутні.

Тому на засіданні Штабу було вирішено, що початок оздоровчої кампанії в безпечних регіонах відбудеться за таким алгоритмом.

Спочатку обласна військова адміністрація має визначити, чи є регіон достатньо безпечним для проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Якщо регіон визнано безпечним, то в ньому створюється обласна комісія із забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, до складу якої входять всі представники дотичних служб, у тому числі в обов’язковому порядку представники ДСНС.

Обласна комісія має провести перевірки закладів, які можуть надавати послуги з відпочинку та оздоровлення дітей. Заклади мають відповідати критеріям та умовам, у першу чергу щодо забезпечення безпеки дітей у них (наявність укриттів, запаси пального, наявність актуалізованих планів евакуації та відповідного транспортного забезпечення).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.