Майже 400 черкащан померли торік від хвороб дихання

За даними опитування домогосподарств щодо розповсюдження тютюнопаління у Черкаській області шкідливу звичку палити має кожна шоста особа у віці 12 років і старші.

Стаж паління кожного третього респондента становить понад 20 років, кожного четвертого – від 6 до 10 років, майже кожний п’ятий палить від 16 до 20 років. З числа осіб, що палять, половина тих, які випалюють від 6 до 10 сигарет за день, 38% – від 16 до 20 сигарет.

За останніми даними витрати на тютюнові вироби домогосподарств Черкащини щомісячно становлять у середньому 1,9% витрат. Якщо до витрат на тютюн додати ще витрати на алкоголь, то ця сума в 1,9 раза перевищить щомісячні видатки родини на відпочинок і культуру.

Тютюнопаління в значній мірі сприяє розвитку хвороб органів дихання. У минулому році в області від злоякісних новоутворень гортані, трахеї, бронхів, легенів померло 396 осіб.

Перед Україною та усією світовою спільнотою стоїть завдання – відмова від тютюну та подолання нікотинової залежності. До цього повинна долучитися кожна свідома людина, зазначають в обласному управлінні статистики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.