Осінні фантазії

виставка Осінні фантазії 20141 Дивлячись на розмаїття осіннього листя, хочеться зібрати його в оберемок і створити щось дивовижне. Саме це спонукало організувати виставку «Осінні фантазії» у нашому дошкільному навчальному закладі.

Цьогорічна осінь по-особливому щедра, прекрасна і неповторна. Адже подарувала нам чудовий матеріал для створення цікавих робіт, виконаних різними техніками. Малята разом з батьками виготовили аплікації із сухого листя – картини, листівки; об’ємні фігурки, композиції з шишок, плодів, овочів. Звичайно, використовували і різноманітний папір, і пір’я, стрічки, пластилін і багато іншого, але за основу брали те, що дала нам природа.

«Осінні фантазії» – особлива подія у нашому садочку.  Кожна родина намагається створити щось оригінальне, неповторне, цікаве. Творча справа об’єднує родину, батьки більше часу проводять зі своїми дітьми. Вони разом збирають потрібний матеріал, працюють над створенням композиції. А все це розвиває дрібну моторику рук, фантазію, образне мислення та уяву, творчі здібності малюків, естетичні почуття; сприяє формуванню позитивно-стійких взаємодій в співтворчості дітей та батьків. Робота з природним матеріалом розвиває позитивне емоційно-ціннісне, дбайливе ставлення до природного довкілля, прищеплює практичні уміння доцільного природокористування. Адже так важливо сьогодні, спрямовувати роботу щодо екологічного виховання підростаючого покоління. Батьки, вихователі розповідають дітям, як правильно збирати матеріал, не завдаючи шкоди Матінці-Природі; як прийняти від неї її щедрі дари так, щоб і наступні роки їх отримувати.

Тож радимо батькам виготовляти разом з дітьми вироби з різних матеріалів, для себе і своєї родини. Адже це для дітей так цікаво, весело і корисно. Впевнена в тому, що результати вашої праці вам, дорослим, принесуть задоволення і масу позитивних емоції. Тож творіть, експериментуйте, дивуйте!

 

Туманова Л.В. вихователь ДНЗ №18

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *