Один із банків провів смілянським школярам уроки фінансової грамотності

20170420_130029пОснови фінансової грамотності колегіанти вивчають на уроках економіки, на заняттях курсу «Фінансова грамотність», до проведення яких залучаються зокрема і спеціалісти Приватбанку.
У березні та квітні учні 9-х класів школи №3-колегіуму побували на екскурсії до Приватбанку. Їх зустріли фахівці, які розповіли про роботу банку з клієнтами, оформлення різноманітних фінансових документів, можливості поповнення вкладів без відвідання відділення. Учні побачили роботу банківської установи зсередини. На практиці ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, ознайомилися з випадками економічних шахрайств, пов’язаних з банківськими картками та почули корисні поради щодо їх запобігання. Кожному учню видали сертифікат про участь в екскурсії до відділення ПриватБанку «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком» та картки Юніора.
Цікава екскурсія залишила в учнів чимало вражень та надію на подальшу співпрацю, яка продовжилась уже в школі. Адже цього тижня до нас завітав керівник напрямку ЮніорБанк із Черкас Андрій Вовченко, який провів курс лекцій для колегіантів з питань фінансової грамотності. Діти отримали від Андрія вичерпні відповіді на всі питання щодо діяльності банку, обслуговування їх як клієнтів, питання щодо планування та використання власних фінансів. Наприкінці зустрічі Андрій запросив колегіантів відвідати квест-кімнату, яка створена у Черкасах для юніорів.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *