Обласна служба зайнятості пропонує черкащанам понад 26 тисяч вакансій

Протягом січня-липня 2019 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 35,4 тис. безробітних, що на 2 тис. осіб менше, ніж у січні-липні 2018 року.

Понад 5,5 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії Черкаської обласної служби зайнятості про наявність більше 26,7 тис. вакансій.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 23,8 тис. осіб, в тому числі шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю – 36 осіб, з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску – 313 осіб. Серед осіб, які отримали роботу у поточному році, 46,2%  в перші дні звернення до служби зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці понад 5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Навчання здійснювалось під конкретні замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування безробітних після проходження професійного навчання по області становив 97%.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь  понад 6,6 тис. осіб.

Станом на 1 серпня  2019 року в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості на обліку перебувало  13,7  тис. безробітних громадян, що на 5,7% менше, ніж на цю дату торік, інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *