Обговорили збереження і розвиток системи науково-природничих ліцеїв

За ініціативи громадської організації «Фонд «Відкрита політика» 23 квітня у Комітеті Верховної ради з питань науки та освіти відбулося робоче засідання, на яке були запрошені директори ліцеїв фізико-математичного та природничого спрямування. Вела засідання голова Комітету з питань науки та освіти ВРУ Л. М. Гриневич, був також присутній заступник Міністра МОН України П.Б. Полянський. У засіданні взяли участь представники НАН України, академічних інститутів, університетської науки, наукові керівники переможців міжнародних наукових конкурсів юних вчених, аташе з питань науки і університетських обмінів Посольства Франції в Україні Жиль Мамець та генеральний директор Фонду «Відкрита політика» І.А. Жданова. Від Черкаської області на засідання була запрошена директор Смілянського природничо-математичного ліцею С.А.Гнідая.
Мета зустрічі: збереження і розвиток системи науково-природничих ліцеїв, як закладів, що плекають юних науковців; налагодження ефективної співпраці між академічними установами; вироблення ефективних механізмів взаємодії під час реформування освітньої та наукової сфери в Україні.
Учасники зустрічі запропонували внести суттєві та актуальні зміни до низки законів, а саме: Закону України «Про освіту» та Закону України «Про загальну середню освіту».
На засіданні була створена робоча група, яка продовжить свою роботу 16 травня, а вже після цього проекти нових редакцій законів будуть внесені до розгляду ВР.
Прес-центр ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *