Нині група компаній «Континент» поступово відроджує територію колишнього заводу «Оризон»

Юрій Ткаченко, голова Черкаської облдержадміністрації: ” Майже 1,3 млрд грн капітальних інвестицій вкладено на Черкащині за перший квартал. Тобто майже вполовину більше, ніж за аналогічний період минулого року.  Простіше кажучи, капітальні інвестиції – це кошти, які наш внутрішній інвестор вкладає в розвиток своєї справи. А для нас це показник того, що ми з командою рухаємося у правильному напрямку. Привабливий інвестклімат – наш незмінний пріоритет. А якщо в області комфортно працювати внутрішнім інвесторам, це хороший сигнал для іноземних.

На минулому тижні у Смілі ознайомився з роботою підприємств групи компаній «Континент». Вона на Черкащині працює другий рік. Раніше виробничі потужності мала на Донеччині. Ми незмінно пропонуємо інвесторам прозорі механізми співпраці та максимум підтримки. Саме з таким меседжем у 2014 році зверталися і до підприємців, які працювали на Сході і чий бізнес опинився в зоні ризику. Тоді до нас «переїхали» близько трьох десятків таких підприємств, переважно малого та середнього бізнесу. І мені приємно, що Черкащина стала для них регіоном успішної роботи.

Нині група компаній «Континент» поступово відроджує територію колишнього заводу «Оризон». Тут працюють близько 180 робітників. Група компаній випускає понад 70 тисяч найменувань продукції. Найпопулярніші – віконно-дверні профільні системи та конструкції із ПВХ та алюмінію, вироби декоративної кераміки із натуральних глин, дитячі та спортивні майданчики тощо. Лише за півроку група компаній сплатила до бюджетів різних рівнів понад 5 млн грн податків. Надалі планує розширювати виробництво.”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *