Добровільно зробили комісійне обстеження деревини на території ТЕЦ

Житомир0002Щодо розгляду депутатського звернення депутата міської ради Голуба Анатолія Андрійовича від 01.08.2017р. з приводу використання ТЕЦ нашого товариства деревини, яка начебто постачається з Чорнобильської зони відчуження, уважно розглянуто.  З даного питання повідомляємо наступне.

ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» з 2006р. є добросовісним виробником і постачальником теплової енергії споживачам мікрорайонів «Кут» та «ст. ім. Т.Шевченка», а з 2010р. є надійним виробником і постачальником електричної енергії для Держзамовника ДП «Енергоринок».
Маючи високу ділову репутацію, в тому числі й за межами нашої держави, з 2016р. товариство стало членом Біоенергетичної асоціації України.
Поряд з цим ми постійно приймаємо участь у соціальних програмах органів місцевого самоврядування, надаємо посильну допомогу фізичним особам, навчальним і лікувальним закладам та українським релігійним громадам, а також матеріально підтримуємо наших захисників Батьківщини від російських агресорів та їхніх помічників-сепаратистів.
Київ Чернігів0001Дійсно, електрична енергія виробляється нашою ТЕЦ шляхом спалення деревної тріски, отриманої внаслідок подрібнення паливних дров. Ці дрова офіційно закуповуються на державних аукціонах з продажу лісової продукції, які проводять лісові господарства Черкаської та сусідніх областей.
При цьому, увесь обсяг запропонованої для продажу лісопродукції завжди супроводжується необхідним документами, підтверджуючими її допустимість до використання, оскільки це є однією з умов участі лісгоспів у аукціонах.
На кожну куплену партію лісопродукції ми отримуємо від лісгоспів відповідні сертифікати про норму радіації деревини, які видаються державними радіологічними лабораторіями.
Також, наше товариство саме зацікавлене у використанні якісної і безпечної деревини. Адже ми її не перепродуємо, а перероблюємо і спалюємо, що передбачає безпосередній контакт з нею багатьох наших працівників за специфікою виробничого процесу. Перепродаж такої деревини є економічно недоцільним, тому що рентабельний прибуток отримується внаслідок її спалення для виробництва електричної енергії.
Київ Чернігів0002Акт МНС радіологічний контроль-1Житомир0001Крім того, екологічна інспекція регулярно здійснює перевірки нашої ТЕЦ, але жодного разу не виявила перевищення норми природного радіаційного фону лісопродукції на території товариства.
Зважаючи на прецедент, створений безпідставною публічною заявою депутата міськради Голуба А.А., яка викликала велике занепокоєння мешканців міста та справедливе обурення всього трудового колективу нашого товариства, ми добровільно погодилися зробити комісійне обстеження деревини на території ТЕЦ за свої кошти та з власної ініціативи замовили аналіз золи від спаленої тріски.
Усі висновки за результатами обстежень виявилися позитивними – радіаційний фон деревини і золи навіть менше допустимої норми.

В.Ф. Пилипів, генеральний директор  ТОВ “Смілаенергопромтранс”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *