У Смілі провели фінал Кубку міського голови з баскетболу серед шкільних команд. Фінал відбувся на новому сучасному баскетбольному майданчик зі штучним покриттям. Його побудували за кошти з міського бюджету на стадіоні “Юність”.
У фіналі Кубку зібрались кращі команди з різних шкіл міста. Ця частина турніру стала кульмінацією спортивного заходу. У вирішальному матчі серед юнаків зустрілись команди школи № 7 і школи №1. У дівчат фінальна гра проходила між командами шкіл №1 та №12.
За результатами запеклої боротьбі перемогу серед дівчат здобула команда школи №1 з рахунком 33:4.
Серед хлопців І місце посіла команда школи №7 з рахунком 41:31.
Переможці та призери отримали медалі та кубки. Окрім того, за І, ІІ та ІІІ місця команди юнаків та дівчат отримали грошові сертифікати на суму від 3 до 5 тисяч гривень.
За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради
Залишити відповідь