Наповнення системи данними, інвентаризація та перспективи закладів освіти: головне із наради у Будинку рад

В мікрорайоні Богдана по вулиці 40 років Перемоги встановили новий дитячий майданчик. Сучасний, з цікавими для малечі конструкціями. Окремі місцеві жителі долучились до благоустрою цієї зони: провели суботник і завезли пісок.

Разом з управлінням архітектури триває наповнення системи геопросторових даних «ArcGIS». Це важлива інформація, яка буде в нагоді і пересічним смілянам , і вузькопрофільним спеціалістам. В подальшому це дасть можливість більш ефективно керувати і розвивати місто.

Триває процес оформлення права власності та права користування на земельні ділянки в межах Сміли. Це одне із джерел наповнення міського бюджету.

З житловим відділом у Будинку рад працюють над інвентаризацією об’єктів державної і комунальної власності для розміщення в них внутрішньо переміщених осіб.

В освіті міста цього тижня запланована нарада з керівниками дитячих садочків та шкіл міста про перспективи кожного із цих закладів.

В рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Смілі зараз проходять фінальні ігри із баскетболу. Попереду ще змагання із футзалу, в решті видів спорту – вже визначені переможці.

В галузі культури міста підсумували проведення Шевченківських днів, запланували заходи до кінця березня. Активно ведеться робота щодо участі закладі культури у міжнародних грантах.

Найголовнішим завданням у медичній галузі Сміли є нині ремонт приміщень, де буде знаходитись реабілітаційне відділення. Поки найбільші проблеми виникають із пошуком вузькопрофільних фахівців для роботи у ньому.

Соціальна сфера міста працює злагоджено, в штатному режимі. Хочу наголосити, що дитяча точка #Спільно не припинила свою роботу. Смілянський центр соціальних служб тепер працює у новому приміщенні за адресою: Михайла Дорошенка, 4.

Жодна нарада не обходиться без розгляду запитів від підрозділів Сил оборони України. Наразі таких листів надходить безліч, потреби дуже різні. Тож, у Будинку рад шукать можливості їх виконати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.