Нагороди фотоаматорам – від Олега Анасенка і газети «Сміла»

У редакції газети «Сміла» відбулося нагородження переможців та учасників фотоконкурсу Олега Анасенка. Це творче змагання серед фотоаматорів-передплатників газети «Сміла» пройшло вже вдруге. На відміну від попереднього воно мало тему «Природа». Протягом кількох місяців постійні читачі нашої газети надсилали світлини. Їх ви могли бачити на кольорових сторінках нашого видання. Оцінював фотографії фотохудожник і спонсор конкурсу Олег Анасенко разом із журналістами редакції. Жодна робота не залишилася поза увагою.
Своїми враженнями Олег Павлович поділився під час підбиття підсумків у редакції. Фотомитець провів майстер-клас, де проаналізував кожну світлину, дав поради, поділився досвідом фотозйомки, розповів про авторські роботи, які фотографував у багатьох країнах світу, і, звичайно, назвав переможців та вручив їм премії.
Першою премією відзначено Марину Золотоногову. Друге місце посів Анатолій Ратушний. Винагороду за третє місце отримала Інна Клепко (на знімку). Усі учасники конкурсу від Олега Анасенка отримали подарунки, від редакції газети «Сміла» – книги Василя Гирича, ветерана смілянської журналістики, переможця обласного конкурсу «Прометей» Національної спілки журналістів України. На згадку у редакції залишиться загальне фото учасників і магніти-сувеніри авторства Андрія Онищенка – одного з учасників конкурсу.
Вітаємо цьогорічних учасників і запрошуємо усіх передплатників газети «Сміла» долучатися до наступного творчого змагання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *