На засіданні комісії та виконкомі розглянули Програму розвитку ЖКГ на 2021 – 2025 роки

img_729321 вересня під головуванням депутата міської ради Максима Глушенка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства.

На розгляд комісії були запропоновані проєкти рішень міської ради щодо внесення змін до Програми з утримання та ремонту об’єктів благоустрою в м. Сміла СКП «Комунальник» на 2021 рік, затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Смілянської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки та закріплення права господарського відання на нерухоме майно – котельню, розташовану по вул. Соборна, 125, за КП «Смілакомунтеплоенерго».

До порядку денного засідання додатково було включено проєкт, підготовлений управлінням житлово-комунального господарства щодо надання дозволу СКП «Комунальник» на укладення договору фінансового лізингу на придбання спецтехніки.

Після детального вивчення, комісією було рекомендовано міській раді затвердити проєкти на черговій сесії, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Також, цього ж дня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Розглянуте питання стосувалось схвалення Програми розвитку житлово-комунального господарства Смілянської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *