На Черкащині обстежать залізничні переїзди

переїздПредставники Департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА у вересні-жовтні 2021 року візьмуть участь в обстеженні залізничних переїздів.

Щорічно у квітні – травні, а на переїздах з автобусним рухом додатково у вересні – жовтні, на всіх залізницях обов’язково проводяться обстеження переїздів, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Комісія обстежує прилеглі до переїздів ділянки доріг (вулиць), стан настилу переїздів, водовідводів, огороджувальні стовпчики, шлагбауми, сигнальні та дорожні знаки, пристрої переїзної сигналізації, зв’язок, радіозв’язок, будівлі переїзних постів, укомплектованість переїздів інвентарем, сигнальними засобами, наявність технічної документації, відповідність умовам видимості, утримання пристроїв електропостачання та штучного освітлення тощо.

Особлива увага приділяється стану службових та пішохідних проходів у межах залізничних переїздів, відповідності сповіщення про наближення поїзда до переїзду розрахунковому проектному часу сповіщення та усіх облаштувань, що розташовані в зоні функціонування переїздів, проектним рішенням, технічним умовам, вимогам WG-0174.

За результатами підсумків обстеження розроблюються плани усунення виявлених недоліків, приведення у належний стан пристроїв і обладнання переїздів, а також прилеглих до переїздів ділянок доріг (вулиць).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *