На засіданні Громадської ради затвердили план роботи та взаємодію з громадою Сміли

146791299_1302207076813083_506065452660918429_o3-го лютого у малому залі Будинку рад під головуванням Євгенії Гладир відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. На порядку денному було чотири питання, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Присутні обговорили та затвердили регламент роботи громадської ради, затвердили річний план роботи, розподілили членів ради у групи за напрямками (економічний, житлово-комунального господарства, гуманітарний) та спланували питання для розгляду на наступне засідання.

Регламент роботи та план роботи після доповнення та включення пропозицій буде опубліковано на сторінці громадської ради на офіційному сайті міської ради.

На  засіданні вирішили обов’язково розглядати пропозиції, які надійшли до громадської ради від громадськості міста.

Також підтримали пропозицію щодо обов`язкової публікації на офіційному сайті міської ради, не менше ніж за 3 робочі дні, питання порядку денного чергового засідання, щоб сміляни могли з ним ознайомитись та внести пропозиції.

Окрім того, члени громадської ради заслухали пропозиції представника ГО «Колегії підприємців» Галини Жемелко щодо складу, роботи міської топонімічної комісії та особисте бачення щодо подальшого етапу перейменування вулиць у Смілі.

Наступне засідання громадської ради заплановане на 17 лютого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *