На вокзалі станції Черкаси розпочала роботу міжнародна квиткова каса

У сервісному центрі вокзалу станції Черкаси у жовтні почала роботу спеціалізована квиткова каса з оформлення проїзних документів у міжнародному сполученні. Касу було відкрито на численні прохання мешканців міста Черкаси, що без сумніву додасть їм зручностей при оформленні подорожей за кордон.

Крім вокзалу станції Черкаси (на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця») оформлення проїзду залізничним транспортом у міжнародному сполученні здійснюється у спеціалізованих квиткових касах вокзалів сервісних центрів станцій Одеса-Головна, Миколаїв, Херсон та Кіровоград.

Пасажири мають можливість проїзду залізничним транспортом міжнародного сполучення до таких країн Європи як Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Румунія (поїзди відправленням зі станцій Львів та Київ).

Варто зазначити, що при оформленні проїзного документа у міжнародному сполученні для пасажирів застосовуються наступні знижки для проїзду як  «туди – назад», так і в одному напрямку:

– при проїзді одиночного пасажира – базова знижка від 10% до 50% в залежності від сполучення;

– при оформленні проїзду дитини – базова та дитяча знижка (до 6 років безкоштовно, з 6 років до 17 років в залежності від сполучення – 50% від базової знижки);

– пасажирам, яким на момент поїздки виповнилось 60 років і більше – додається додаткова знижка до базового тарифу у розмірі 10%.

Для дорослих пасажирів діє групова знижка:

– при проїзді дорослих в групі – базова та  групова  знижка (від 20% до 40%);

– при оформленні проїзду дитини в складі групи – базова та дитяча знижка (двоє дітей вважаються за одного дорослого пасажира), групова (від 20% до 40%).

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *