“Аукціон правил безпечної поведінки” для учнів смілянської школи-інтернату

В цікаву гру «Аукцион правил безпечної поведінки»  грали сьогодні  п’ятикласники  Смілянської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Про це повідомляє Смілянський міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

На «торги» було виставлено 5 способів захисту:  «Стоп. Тут мій кордон», «Моє тіло належить тільки мені», « Погані секретики – небезпека для мене», « Ні, означає Ні», « Розмова з дорослим – вихід для мене». Коштами для аукціону слугували таланти, які діти заробили під час попередньої вікторини «Безпека та небезпека».

Час гри пролетів швидко, весело та корисно. Але, спілкуючись з дітьми, які виховуються в інтернаті, стає зрозуміло, що особисті кордони дітей розмиті, вони не мають чуття небезпеки, не вміють відстоювати свої інтереси. Тому багато часу діти разом з фахівцями ЦСССМу практично відпрацювали правила безпечної поведінки.

Як зазнчають у центрі, останнім часом зростає кількість випадків сексуального насильства над дітьми, тому знання та вміння захистити себе може попередити кривду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *