НА СМІЛЯНСЬКОМУ МАЙДАНІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ

На вчорашньому зібранні, підбиваючи підсумки роботи за тиждень, Сергій Таран проінформував про те, що активісти зустрілися з народним депутатом Сергієм Рудиком, обговорили з ним питання, які хвилюють жителів міста.  Сергій Рудик  обіцяв знайти можливість зустрітися з смілянами на майдані і найближчим часом він відкриває приймальню депутата у Смілі. Активісти говорили про те, що після року своєї діяльності, вони переходять на новий рівень роботи – створення дієвого авангарду громадського контролю над владою. Вкотре загострили увагу на проблемах смілянського сміттєзвалища і окреслили щодо цього подальші дії.  Порушували питання, що стосуються призначення керівників як місцевого так і державного рівня.

Учора на смілянському майдані працівник Смілянського електромеханічного заводу, голова незалежної профспілки Наталія Таран озвучила проблеми, які нині існують на заводі. За її словами  двісті чоловік зараз потрапляє під скорочення, цехи вивільняються для здачі в оренду, обладнання вивозиться в Росію.

На майдані говорили і про те, що керівники хочуть працювати на Україну.

Активісти запропонували спільно з юристом виробити чітке рішення і вимагати від керівництва заводу дотримання прав працівників і виконання зобов’язань законним шляхом.

На заводі працює 1219 чоловік,  з них 200 чоловік потрапляє під скорочення. Об’єднують цехи. На заводі буде три філіали.  У цехах вирізають обладнання, вивозять його на Росію. У вивільнених приміщеннях робитимуться склади і здаватимуться в оренду. Та продукція стоїть розібрана, бо немає матеріалу, яку ми робимо на Україну не випускається,  бо весь матеріал їде на продукцію в Росію. Цього тижня було куплено міді на 5 мільйонів, це секції, на якоря. Все це складено і вивезено в Росію. Зарплату дали 25 відсотків за листопад. Зарплата дуже маленька,  до тисячу гривень , а начальству підвищили. Керівник розказує, що робота з Чехословакією. Грузією, це замилювання очей. 20 чоловік команда, п’ять точно росіяни голова і його помічники. Ми у них перебування на Україні до 22 лютого.

Представники електромеханічного заводу попросили активно втрутитися у вирішення проблеми смілянський майдан, самооборону та інші громадські організації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.