На Смілянщині чоловік загинув через укус шершня

30 серпня у селі Балаклея, через чисельні укуси шершнів загинув 31-річний чоловік, який приїхав працювати до Смілянського району з Городища.

Чоловік у складі бригади лісорубів працював на лісоповалі в одному з лісництв. Трагедія сталася під час планової вирубки, коли бригада повалила дерево, в дуплі якого знаходилося гніздо шершнів.

Шершні одразу атакували усіх присутніх на ділянці людей, проте, потерпілий опинився найближче до розореного гнізда шершнів, тому найбільша кількість розлючених комах атакувала саме його. Чоловік намагався втекти, проте отримавши упродовж кількох хвилин кілька десятків укусів в область голови та шиї втратив свідомість та впав.

Укуси шершнів виявилися настільки масованими та отруйними, що 31 річний чоловік помер у автомобілі по дорозі до амбулаторії найближчого села.

Рятувальники звертаються до жителів області бути уважними та обережними при проведенні кровельних робіт, зборі ягід та фруктів, а також під час сезону «солодких» закаток. Ці та інші комахи літають там, де в повітрі велика концентрація цукру. Однак зіткнутися з цими комахами можна де завгодно, адже вони мешкають в лісах, в дерев’яних спорудах, бджолиних вуликах та дуплах дерев. Шершні особливо агресивні наприкінці літа та восени, оскільки заготівля та збереження зібраного меду, основа подальшого виживання усього рою.

Джерело: Управління ДСНС України
у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *