На Смілянщині пропонують відсторонити від роботи 72 особи за порушення санітарних норм під час карантину

Спеціалісти Смілянського управління Держпродспоживслужби постійно проводять активну роз’яснювальну роботу та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

Станом на 23 квітня на Смілянщині провели 37 моніторингових обстеження продовольчих магазинів та інших об’єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних  профілактичних та протиепідемічних рекомендацій.

Під час обстежень виявлено ряд порушень санітарних норм і правил, зокрема:

  • не створені умови для дотримання персоналом правил особистої гігієни;
  • не дотримується дезінфекційний режим (в деяких закладах взагалі відсутні дезінфекційні засоби, які зареєстровані  Міністерством охорони здоров’я України та дозволені до використання);
  • в магазинах працює персонал, який не пройшов у встановлені терміни профілактичний медичний огляд.

Враховуючи вчинення правопорушень в умовах надзвичайних обставин (карантину) та значній кількості виявлених порушень, за наслідками перевірок 12 осіб притягнуті до адміністративної відповідальності та штрафів.

Внесено пропозиції щодо тимчасового призупинення експлуатації 6-ти магазинів на санітарний день та відсторонення від роботи 72 осіб до проходження періодичного медичного огляду та здачі заліку з гігієнічного навчання.  

За результатами обстежень на адресу органів місцевого самоврядування  надіслано листи. 

Враховуючи епідемічну ситуацію в Україні та області рекомендовано продовжити та виконувати рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі», інформують у Смілянському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *