На бюджетній комісії обговорили питання щодо медиків та боргів комунального теплопостачальника

23 квітня під головуванням секретаря комісії Валентини Зборівської відбулося засідання профільної бюджетної комісії. У роботі профільної комісії також взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. На порядок денний засідання було винесено три питання.

Члени комісії заслухали інформацію директора КП “Смілакомунтеплоенерго” Ігоря Работенка щодо графіку сплати боргових зобов’язань перед НАК “Нафтогаз”, розглянули Програму фінансової підтримки підприємства шляхом надання поворотної фінансової допомоги на 2020 рік.

Також депутати запропонували змінити графік погашення заборгованості на 2020-2021 роки.

Члени бюджетної комісії розглянули пропозиції щодо перерозподілу коштів. Управлінню ЖКГ доручили підготувати на наступне засідання аналіз стану доріг та пропозиції для проведення першочергового ремонту доріг.

Профільна комісія рекомендувала також профінасувати роботу 9 фахівців соціальної роботи ЦСССДМ, які під час карантину відвідували проблемні та категорійні родини з метою інспектування і доставки благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування.

На засіданні  було розглянуто питання щодо продовження фінансування підвозу медичних працівників до місця роботи, підвозу хворих на гемодіаліз, донорів.

З 12 березня до 24 квітня з міського бюджету було сплачено перевізникам 644 тис. грн. У зв’язку із продовженням карантину для щоденного здійснення 14 рейсів (по місту та деяких сіл району) необхідно додатково 350 тис. грн.

Члени комісії запропонували направити 210 тис. грн із запланованих коштів для здійснення пільгових первезень та 140 тис. грн виділити з резервного фонду.

Бюджетна комісія рекомендувала міській раді розглянути та затвердити проект рішення щодо змін до міського бюджету на 2020 рік.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *