На сесії звільнили комунальні підприємства від сплати частини прибутку у бюджет та затвердили програми

img_0636Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася дев’ята сесія міської ради. На сесії депутати затвердили низку програм.Зокрема, з утримання, ремонту та розвитку зовнішнього освітлення у Смілі на 2021 рік, яким тепер займатиметься СКП «Комунальник», капітального ремонту, технічної експертизи, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках на 2021-2024 роки, поповнення статутного капіталу СКП «Комунальник» на 2021 рік.

Також підтримали програми щодо зайнятості населення міста на 2021-2023 роки, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2021-2025 роки; з реалізації міграційної політики на території Сміли на 2021 рік.

Опрацьовані проєкти рішень про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності міста, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нерухомого майна.

Окрім того, депутати підтримали питання про звільнення комунальних підприємств «ВодГео», «Смілакомунтеплоенерго», «Комунальник» від сплати частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до міського бюджету за I-IV квартали 2021 року та затвердили статут СКП «Комунальник», інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *