На Черкащині кілька керівників підприємств розробили схему ухилення від сплати податків

грошіПодаткова міліція ГУ ДФС у Черкаській області спільно із співробітниками податкової служби під керівництвом обласної прокуратури викрили схему ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

Не платити податки змовилися за попередньою змовою група керівників підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції.

У лютому 2021 року, на підставі доказів, оголошено підозри службовим особам, пов’язаних підприємств Черкащини, які за попередньою змовою безпідставно завищували податковий кредит з податку на додану вартість. Також відображали у бухгалтерському обліку та податковій звітності фактично не проведені фінансово-господарські операцій з придбання товарів (робіт, послуг) у ризикових підприємств. Таким чином ухилялись від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах.

За це комерсантам загрожує штраф – від 15 тисяч до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна, повідомили в обласному управлінні ДФС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *