На нараді обговорили як працювати далі закладам освіти області

WhatsApp-Image-2022-04-26-at-16.57.23-1Функціонування галузі освіти області обговорили в обласній військовій адміністрації. Порушили це питання на онлайн-нараді з головами районних військових адміністрацій та головами Сміли, Ватутіного, Золотоноші, Канева, Умані та Черкас під керівництвом Лариси Кошової.

Лариса Кошова зазначила, що підприємства Черкащини у переважній більшості працюють. Через це виникає попит на роботу закладів дошкільної освіти. Водночас, це питання тісно пов’язано зі створенням безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

Працівники закладів, перш за все, повинні бути готові до захисту учасників освітнього процесу під час тривожної сирени, зокрема укриття вихованців і працівників у захисних спорудах.

Про діяльність закладів освіти на території області, зокрема закладів дошкільної освіти, доповів начальник Управління освіти і науки ОВА Валерій Данилевський. Принагідно Валерій Вікторович звернувся з ініціативою до громад, де проживають вимушено переміщені особи, щодо започаткування волонтерських курсів з вивчення державної мови.

У ході зустрічі Лариса Миколаївна відзначила необхідність дотримання протиепідемічних заходів та проведення у місячний строк в усіх закладах освіти занять з метою вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, та правил поводження з такими предметами.

У рамках діалогу представники органів місцевого самоврядування висловили пропозиції щодо бачення подальшої роботи системи закладів освіти, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.