На нараді доповіли про роботу з боржниками

Відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства. Керівники комунальних підприємств відзвітували про роботу своїх об’єктів господарювання, а також надали інформацію про заборгованість. Керівників просили надати інформацію про заборгованість перед їхніми комунальними підприємствами та яку вони проводять роботу з боржниками. Очільник «ВодГео» повідомив, що загальний борг перед підприємством 2 мільйони 700 тисяч гривень. На даний момент погашено тільки 1 мільйон 300 тисяч. Стосовно боржників, то їм надсилають попередження, в деяким відключають водопостачання. Також укладаються договори на реструктуризацію.
На підприємстві “Смілатеплокомуненерго” надсилають боржникам листи, створюють реєстри, працюють з абонентами в телефонному режимі. Тут заборгованість складає 7 мільйонів гривень. Погашено лише мільйон 700 тисяч. Озвучено на засіданні також ситуацію з виплатою заробітної плати на комунальних підприємствах та суми заборгованості перед працівниками.
Члени комісії порушили питання боротьби з амброзією. Відповідна програма була передбачена до 2014 року. На разі потрібно розробити нову і вирішити питання про співфінансування. Крім цього йшлося про озеленення міста. У Смілі є 170 гектарів зелених насаджень, опікуватися ними нікому. Тому пропонувалося створити спеціальний підрозділ, який би відповідав за цю ділянку роботи.
На засіданні розглянули також низку інших важливих для життєдіяльності міста питань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *