Фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у співпраці з працівниками міграційної поліції відвідали низку суб’єктів господарювання, що використовують працю іноземців.
Про це інформують в у Черкаському обласносу управлінні Державної служби з питань праці.
Посадовці також провели профілактичне відпрацювання місць найбільшого скупчення іноземців, серед яких заклади громадського харчування і торгівлі, готелі.
Інспектори праці поінформували про правила перебування іноземців в Україні, розповіли, як не стати жертвами торгівлі людьми та надали інформаційні матеріали відповідної тематики.
Іноземців ознайомили з терміном «примусова праця» та надали контакти гарячих ліній з питань протидії торгівлі людьми.
Роботодавців попередили про відповідальність за порушення міграційного законодавства з питань працевлаштування, перебування і здійснення підприємницької діяльності.
Залишити відповідь