Мораторій скасовано: у КП “ВодГео” розпочнуть роботу із боржниками

Як повідомили у КП “ВодГео”, постановою КМУ від 29.12.2023 року №1405 внесено зміни до постанови КМУ № 206 від 05.03.2022 року «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг», відповідно до якої урядом знято мораторій на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати в повному обсязі населенням, окрім жителів територій, де ведуться бойові дії та тимчасово окупованих територій.

Також, постановою скасовано мораторій на нарахування неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань та процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за житлово-комунальні послуги населенням.

У КП “ВодГео” закликали споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення добровільно сплатити суму заборгованості або заключити з КП «ВодГео» договір реструктуризації.

Як зазначили на підприємстві, КП “ВодГео” розпочинає заходи, спрямовані на припинення послуг централізованого водопостачання абонентам, які мають перед підприємством заборгованість.

За інформацією із Телеграм-каналу КП “ВодГео”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.